14. NEDELJA MED LETOM, 4. 7. 2021

V soboto, 3. 7. ob 19.00 bo v Parku miru potekal Večer z bežigrajskimi ustvarjalci samostojne Slovenije. Gostje: Lojze Peterle – predsednik osamosvojitvene vlade, Izidor Rejc in dr. Janez Dular – ministra v osamosvojitveni vladi. Voditelj: Tino Mamić – urednik tednika Domovina. Kulturni program: Ivo Ban – dramski igralec in Župnijski pevski zbor pod vodstvom Irene Zajec.

V nedeljo, 4. 7., bomo obhajali zunanjo slovesnost praznika farnih zavetnikov. Mašo ob 10.00 bo daroval nekdanji bežigrajski župnik p. Franci Seničar. Maši sledi župnijski piknik. Nabirka bo za gospodarske potrebe župnije – za obnovo najvišje etaže zvonika.

V ponedeljek, 5. 7., na god sv. Cirila in Metoda bo v naši župniji celodnevno češčenje. Pridite in počastite Jezusa v Najsvetejšem zakramentu! Sklep celodnevnega češčenja bo s petimi litanijami ob 18.30, nato pa sledi maša v čast sv. Cirilu in Metodu.