Maša za mamice z majhnimi otroki

Pred petimi leti smo na pobudo Ane Pavec pričeli z mašami za mamice z majhnimi otroki.
Maša je bila enkrat mesečno v kapeli Antonovega doma na Viču. Prvi dve leti je maševal p. Andraž Arko, nato pa p. Andrej Pollak. Z njegovim odhodom v Nazarje, kjer je nastopil službo župnika, se maše za mamice z majhnimi otroki selijo za Bežigrad, kjer jih bo ponovno prevzel p. Andraž.
Namen teh maš je, da so lahko mame in njihovi malčki sproščeni pri sveti maši ne glede na stanje in razpoloženje dojenčka ali malčka. Po maši je tudi priložnost za spoved ali pogovor, prav tako pa tudi za medsebojno druženje.

Maše bodo v župnijski cerkvi sv. Cirila in Metoda v Ljubljani za Bežigradom (kako do nas?) drugi torek v mesecu ob 10.00.
Vabljene mamice z majhnimi otroki, če pa utegnejo, so seveda prav tako dobrodošli tudi očki ali babice in dedki.

Prvič bo ta maša 11. 10. 2016 ob 10.00. V letošnjem pastoralnem letu pa bodo še:
8. 11.
13. 12.

2017
10. 1.
14. 2.
14. 3.
11. 4.
9. 5.

Vabljeni k ogledu predstavitve in vtisov.